Technical Details
| Part Number | 2204213410 |
| Description | LDI DRAIN 230V |
| Brand | Atlas Copco |
| Status | Original |
| Condition | New |
| Weight | 0.41kg |
| Dimensions | 17*10*6cm |
| Material | N/A |
| Packaging | Box |
| Availability | On Request |
| Country of Origin | ITALY |
Equivalent / Replaced Part Numbers
•1624904980
•3001528536
Compatibility and part numbers are for reference only.