Technical Details
| Part Number | 1830080588 |
| Description | THERMOSTAT 40°C |
| Brand | Atlas Copco |
| Status | Original |
| Condition | New |
| Weight | 0.3kg |
| Dimensions | 10*5*5cm |
| Material | N/A |
| Packaging | Box |
| Availability | In Stock |
| Country of Origin | ITALY |
Equivalent / Replaced Part Numbers
•1619756000
•1202586901
Compatibility and part numbers are for reference only.