Technical Details
| Part Number | 1830080589 |
| Description | THERMOSTAT 65°C |
| Brand | Atlas Copco |
| Status | Original |
| Condition | New |
| Weight | 0.3kg |
| Dimensions | 11*5*5cm |
| Material | N/A |
| Packaging | Box |
| Availability | In Stock |
| Country of Origin | ITALY |
Equivalent / Replaced Part Numbers
• 1202586903
Compatibility and part numbers are for reference only.